Czy jest szansa na odzyskanie zainteresowania dziewczyny?

Czy jest szansa na odzyskanie zainteresowania dziewczyny?Spotykalismy sie dwa miesiace.Od początku była to relacja intensywna i spedzalismy duzo czasu razem.Poznala mnie ze swoimi rodzicami i dawala wiele sygnalow ze mysli o nas powaznie.Inicjowala spotkania i czuc bylo ze czuje sie ze mna swietnie.Czesto komplementowala.Rozmawialismy o tym.Byla to relacja podobna z obu stron.Bardzo otwarta.Dziewczyna przed tym jak sie poznalismy miesiac wczesniej zakonczyla dlugi zwiazek.Po tym czasie uznala nagle ze nie jest tego pewna.Po tym spotkalismy sie jeszcze kilka razy.Konczylo sie to seksem.Teraz powiedziala ze chce zrobic krok do tylu i zebysmy byli kolegami bo nie czuje tego czegos i nie jest zakochana. podczas gdy wydawalo sie to isc w strone zwiazku.Wydawalo sie ze ona tez tego chce.W tej chwili mamy dobre relacje.Czy jest szansa zeby cos z tego bylo i jaki moze byc powod takiej reakcji/decyzji?

Dzień dobry,

Sądzę, że zawsze jest taka szansa że coś z tego może jeszcze być. Powodów takiego jej zachowania na ten moment może być wiele i niewykluczone, że rzeczywiście doszła do wniosku, iż nie jest w Panu zauroczona/zakochana. Niestety nie mogę nic więcej podpowiedzieć, gdyż nie znam osobiście Państwa a powody obecnego stanu rzeczy zna tylko Pana przyjaciółka. Mam nadzieję, że wszystko wkrótce się rozwiąże.

Pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna Kulczycka

http://psycholog - kulczycka.pl/