Czy jest szansa, że jestem w ciaży? Jak tak to jaka?

Jestem Magda, mam 19 lat. Dni płodne miałam 2 listopada wtedy też kochałam się z moim chłopakiem do końca. Miałam wtedy bardzo dużo lepkiego i przezroczystego śluzu. Ok 3 dni po tym zaczął boleć mnie brzuch (takie rozpieranie) i cały czas boli mnie lewy jajnik, czasami pobolewa prawy. Temperaturę mierzę rano i jest cały czas 37,1.

4 listopada zaczęły mnie boleć sutki. 5 listopada zrobiłam test i były na nim dwie kreski tylko, że jedna z nich była bardzo cieniutka prawie niewidoczna jak nitka. Dzisiaj powtórzyłam test i wyszedł negatywny i teraz to już sama nie wiem o co chodzi:( Czy jest jakaś szansa ze jestem w ciąży? Cały czas mam te objawy co po owulacji.

Witam serdecznie.

Jeżeli doszło do stosunku bez zabezpieczenia w trakcie trwania dni płodnych istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Testy ciążowe wykonała Pani za szybko.

Producenci testów podają, że są one w stanie wykryć ciążę już 7-10 dni po zapłodnieniu. Jednak najlepiej test ciążowy wykonać w dniu spodziewanej miesiączki.
Należy powtórzyć test ciążowy.
Pozdrawiam