Czy jest zbyt późno na wizytę w ciąży?

Dzień dobry , jestem aktualnie w 13 tygodniu ciąży jutro , zaczyna się 14 tydzień ostatnią wizytę miałam 10 tygodniu ciązy , kolejną teraz mam jak będe zaczynać 16 tydzień ciązy . Czy nie jest za późno ta wizyta ? Słyszałam ze powienno się zrobić USG między 11 a 14 tygodniem aby zobaczyć czy dzidziuś nie ma żadnych wad tzw. usg prematalne . Czy nie trzeba tego usg wykonywać . proszę o szybką odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy je wykonać w tych terminach co Pani podała a jak został wyliczony wiek ciąży ? Konieczna wizyta u ginekologa prowadzącego ciąże