Czy lek Lipanthyl 200M jest w stanie rozpuścić liczne kamienie w pęcherzyku żółciowym?

Witam czy lek Lipanthyl 200M jest w stanie rozpuścić liczne kamienie w pęcherzyku żółciowym? oraz czy musze sie martwić dosc sporą Torbileą korową ktora mam na nerce lewej ? dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy preparat ma za działanie poprawę profilu lipidowego organizmu i raczej nie będzie wpływać na złogi. Co do torbieli konieczna wizyta u nefrologa , w zależności od prawdopodobnej etiologii będzie można określić odpowiednie postępowanie.