Czy leki na depresję mogą podrażniać podniebienie?

Od 3 lat leczę się na depresję, nerwicę. Zażywam Symfaxin, Spamilan, Biotropil, od tygodnia też Alprazolam i Trittico ( lekarz zamienił zamiast Sedamu i Mirtoru ), Proplanolol, Aspargin. I na alergię Deslodynę. Od 5 dni mam podrażnione podniebienie, wygląda jak oparzone, ale boli i mam wrażenie, że się poszerza zamiast zmniejszać. Psikam tantum verde, tymsalem, ale nie pomaga. Czy to mogłoby być od któregoś leku, czy tylko poparzone, czy jeszcze coś innego? I jak to ,, wyleczyć"?

Dzień Dobry Pani,

Najwyraźniej Pani organizm oporuje na leczenie farmakologiczne, informując,ze to nie służy...

Proszę rozważyć podjęcie terapii, która nie powoduje skutków ubocznych.

Ze słonecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej