Czy leki uspokajające mogą mieć wpływ na miesiączkę?

Witam, mam taki problem iż okres mi się spóźnia. Jest 35 dzień cyklu a ja nadal nie mam okresu, spóźnia się już 8 dni....a wizyte u ginekolga mam dopiero za tydzień, w ciązy wiem iż nie jestem ponieważ od ostatniego okresu nie współżyłam. Miałam co prawda ostatnio dużo nerwów i teraz zażywam tabletki na uspokojenie takie przeciwlękowe nie wiem czy to może mieć związek.

Lek. Tomasz Budlewski

Bardziej stres niż same leki . Proponuje dla pewności wykonać test ciążowy