Czy metoda One Brain jest skuteczna?

Czy Metoda One Brain jest skuteczna i czy warto w nią zainwestowac? Myślę jak sobie pomóc.. chodziłam do jednego, drugiego psychologa i spotkania pomagały mi tylko na krótki czas. Chciałabym raz na zawsze pozbyc się problemu. Zawsze byłam osobą komunikatywną. Teraz jest wręcz przeciwnie. Unikam kontaktu z ludzmi. Mam często szczekoscisk. Czy warto w taką metodę zainwestowac?

Nie znam poważnych naukowych dowodów na skuteczność tej metody. Naukowo udowodniono natomiast skuteczność np. terapii behawioralno-poznawczej. Jest jednak wiele problemów metodologicznych w ocenie skuteczności metod psychologicznych.