Czy mimo takich dolegliwości ciąża przebiega prawidłowo?

Witam. W pazdzierniku urodziłam córeczkę. W styczniu dostałam bardzo, bardzo obfity okres który trwal 6 dni, tydzień później sytuacja się powtórzyła. Takie krwawienia miałam w sumie 3 co tydzień i dwa tygodnie. Ostatnikończył mi się 10 lutego. Od tego czasu nie mam już żadnego krwawienia, natomiast pobolewa mnie prawy jajnik i podbrzusze, czasami krzyże. Zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny. Czy mimo tych dolegliwości ciąża rozwija się prawidlowo?

na podstawie przedstawionych objawów nie jestem w stanie odpowiedzieć na zadane pytanie