Czy mimo takich odskoczni z dzieckiem wszystko jest w porządku?

Witam! Mam pytanie. Jestem w ciąży dokładnie 31W 6D i wczoraj miałam robioną biomterię usg płodu. Wyszły następujące wyniki: HC - 322.14 mm odpowiada to 34w 4d BPD - 82.36 mm odpowiada to 31w 5d FL - 65.95 mm odpowiada to 34w 0d FL/BPD - 0.80 Czy te wyniki mieszczą się w normie? Czy mimo takich odskoczni z dzieckiem wszystko jest w porządku? Ostatnia miesiączka 3.08.2016

Lek. Tomasz Budlewski

A jak to jest w porowananiu do poprzedniego badania? Proponuje udac się do lekarza prowadzącego ciąże