Czy mogę brać te krople?

Byłem kiedyś uzależniony od kropli do nosa xylometazolin (2 lata temu) , mam alergię na pyłki , czy używanie kropli do nosa otrivin który nie posiada xylometazolinu tylko phenylephrinum _ Dimetindeni maleas jest tak samo uzależniające jak xylometazolin?? czy jak byłem od xylometazolinu uzależniony to mogę brać te krople ??

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Tą niedrożność nosa trzeba zdiagnozować i wyleczyć definitywnie. Masz pewnie skrzywioną przegrodę nosa do operacji. Działaj po męsku.