Czy mogę być w ciąży po poronieniu?

2 czerwca poronilam w 8 tyg.częściowo samoistnie dalej wylyzeczk.miesiczke dostalam 24 lipca trwała jak zwykle 7 dni.po tych dniach do dnia dzisiejszego mam śluz z domieszką krwi- nitki.Kochany się nadal z mężem bo chcemy nadal dziecko.Co te niteczki krwi oznaczaja w sluzie.W sierpniu jeszcze nie dostalam miesiączki.Po tym wydarzeniu poroniena używam tab.uspkajajace ziołowe.Testy wychodzą negatywnie czy mimo tego moge być w ciazy? Okresu nadal nie mam?Prosze o rade

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu bedzie mzona coś więcej powiedzieć. proszę oznaczyc poziom beta hcg.