Czy mogę chodzić na siłownię po usunięciu wyrostka?

Witam. Jestem po usunięciu wyrostka w skutek czego powstały zrosty z jelitem. Pytanie czy mogę pomimo tego chodzić na siłownię?

Tak można. Raczej w tym względzie nie ma przeciwwskazań. Jeśli blizna pooperacyjna jest duża to radziłbym w czasie ćwiczeń powodujących zwiększanie ciśnienia w jamie brzusznej zakładanie pasa brzusznego.