Czy mogę mieć operację na zaćmę przy nadciśnieniu?

CZYMOGE BYC OPEROWANY NA ZACME CHORUJAC I POBIERAJAC LEKINA NADCISNIENIE MIGOTANIE PRZEDSIONKOW NIEWYDOLNOSC SERCA ALERGIE A OSTATNIO STWIERDZONO PRZEZ LEKARZA JASKRE BIORE KROPLE RAZ DZIENNIEO NZWIE MONOPROST.w OSTATNIM CZASIE WIDZE WSZYSTKO ZA MGLA,NIE MOGE CZYTACI ROZPOZNAWAC TWARZY PRZECHODZACYCH OBOK OSOB.oBJAWY WYSTAPILY OD OKOLO 1 ROPKU I NASILAJA SIE.zACME ROWNIEZ STWIERDZIL OKULUSTA.

Może Pan. Przed operacją powinien Pan skonsultować się z okulistą i rozważyć odstawienie leków przeciwzakrzepowych, które zapewne Pan przyjmuje przy migotaniu przedsionków.