Czy mogę mieć raka zatok?
Od miesiąca mam w prawej dziurce nosa katar i mam wydzielinę nosa.Zrobiłem badania rtg gdzie znalazło zmianę ogniskową pozapalną o średnicy ok.10 cm. Zatoki nie są w stanie zapalnym i nie ma poziomu płynów.Kompleks ujściowo-przewodowy drożny.Czy mogę mieć podejrzenie raka?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Z wynikiem proszę się udać do laryngologa. Musi on Panią zbadać i ocenić zmianę. Skoro została ona opisana, jaka zmiana pozapalna, jest to mało prawdopodobne, aby była tworem nowotworowym.