Czy mogę prosić o komentarz do moich wyników badań?

Witam, proszę o komentarz do moich wyników badań. W maju 2018 FSH 56,9, Estradiol 34,3. Teraz tj. 19.02.2019 po raz kolejny zrobiłam badania i FSH 14,42, a Estradiol 115. O ile w maju okazało się, że jestem w okresie menopauzy, to teraz już nie wiem. Dodam, że mam 50 lat.

Szanowna Pani, najlepiej będzie jak omówi Pani wyniki z lekarzem prowadzącym, który zna całą Pani historię. Pozdrawiam