Czy mogę uprawiać sport w trakcie zabiegu usuwania blizn potrądzikowych na policzkach laserem CO2?

Czy mogę uprawiać sport w trakcie zabiegu usuwania blizn potrądzikowych na policzkach laserem CO2. Wiem że bezpośrednio po zabiegu muszę unikać 14 dni intensywnego wysiłku fizycznego. Więc czy po upływie tych 14 dni przed kolejnym zabiegiemi mogę biegać i podnosić ciężary czy jest to ryzyko?

Rzeczywiście 2 tyg po zabiegu laserowego usuwania blizn lepiej unikać wysiłku fizycznego aby nie opóźniać procesu gojenia. Po tym czasie można powoli wracać do normalnego funkcjonowania - w miarę swoich możliwości,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel