Czy moja pielęgnacja skóry jest prawidłowa?

Dzień dobry, po konsultacji z dermatologiem stosuje leki Acnelec i Skinoren na przemian na wieczór. Najpierw oczyszczam twarz, potem tonizuje i nakładam lek. Rano oczyszczam tonizuje i nakladam krem nawilżający la roche effeclar H. Niestety skinoren bardzo przesusza mi się skóra. Po nałożeniu podkładu wszystko mi się łuszczy i bardzo nieestetycznie wygląda. Czy jest na to jakiś sposób? Inny krem? Czy może ja coś robię niewłaściwe?

Dzień dobry Pani,

proszę o kontakt z lekarzem prowadzącym, aby mógł przepisać Pani krem bardziej nawilżający, który spowoduje wysuszenia.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz