Czy moje objawy wynikają z nerwicy?

Witam, choruje na zaburzenia lękowe, często występują u mnie mrowienia, bóle mięśni, drżenie mięśni. Chodzi o to, że dziś wstałam rano, musiałam spać w nieodpowiedniej pozycji ponieważ lewa noga mnie bolała od uda do kolana, w ciągu dnia wystąpiły prądy w tej samej nodze ale w stopie, takie chwilowe uczucie, że przepływa mi krew przez stopę, nie wiem czy ma to związek z uszkodzeniem nerwu, czy z nerwicą i czy powinnam udać się do lekarza.
KOBIETA, 20 LAT 2 miesiące temu

Dobry wieczór.

W pierwszej kolejności powinna Pani porozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym leczenie zaburzeń lękowych aby ocenił czy opisane objawy nie są objawami niepożądane stosowanych przez Panią leków antydepresanty które mogą dawać niepożądane objawy.

Jeśli okaże się, że oczekiwanie na wizytę jest długie to zachęcam na wizytę do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego zabierając informację jakie leki Pani przyjmuje od psychiatry.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk