Czy moje wyniki powinny dawać powód do niepokoju?

Dzień dobry. Tydzien 12 1 dzien Długość ciemieniowo-siedzeniowa 55,0mm Prz ziernowc karku 1,8mm Wolne b hcg 113,30 IU/I odpowiada 3,323 MoM Papp-a 4,010 IU/I odpowiada 1,623 MoM Trisomia 21 Podstawowe 1:114 Skorygowane 1:681 Czy przy takich wynikach mam się czego obawiać? Kobieta 34 lata

Lek. Tomasz Budlewski

proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego ciażę. ryzyko skorygowane jest mniejsze niż podstawowe