Czy Mozarin powoduje te objawy?

Witam, mam taki moim zdaniem problem. Mam stwierdzoną depresję z lękami mieszanymi i od długiego czasu między innymi stosuje lek Mozarin Swift 10mg. Biorę aktualnie cały czas 20mg raz na dzień. I sprawa wygląda tak, że gdy za każdym razem kończy mi się ten lek, a np. Nie mam jak go wykupić znowu, to już na drugi dzień gdy go nie biorę mam takie jakby chyba skutki odstawienne, typu rozdrażnienie, ogólne złe samopoczucie, do tego co mi najbardziej dokucza wtedy to jest jeszcze takie dziwne uczucie w głowie. Nie zawroty tylko coś typu jak bym jechała z górki samochodem, nie umiem tego wytłumaczyć. Ale później jak znów mam ten lek to gdy go biorę to wszystkie te objawy ustępują niemalże natychmiast. I tak jest za każdym razem gdy mi się te leki kończą i mi ich braknie. I moje pytanie brzmi: czy mogłam się od niego uzależnić? Biorę go już naprawdę dość długi czas i sama już nie wiem...Do tego od wczoraj mam znów te leki (bo znowu mi brakło) i boli mnie cały czas głowa i do tego gdy biorę ten Mozarin (ja mam je w formie tabletek ulegających rozpadowi na języku) to jest mi już po prostu niedobrze gdy czuję ten smak. Obawiam się, że mój organizm może już tego leku nie tolerować. Rozmawiałam o tym z moją psychiatrą ale ona powiedziała że dopiero na terapii zmieni mi ten lek (a mam ją dopiero 19 stycznia). I nie wiem co robić do tego czasu, bo ja go już naprawdę nie chce brać, odrzuca mnie od niego, czuje wstręt po prostu...Rodzice mi powiedzieli żebym odstawiła ale co jeśli mój organizm w końcu zwariuje? A wiem że po odstawieniu go znów będę mieć te wszystkie objawy odstawienne. Kiedyś jak mi też ich brakło to byłam bez Mozarinu chyba 3-4 tygodnie i objawy odstawienne nadal się utrzymywały tak samo bardzo.

Lek należy przyjmować codziennie. Jeśli zdecyduje Pani o odstawieniu należy to robić stopniowo np. przez tydzień 15 mg, kolejny tydzień 10 mg, następny tydzień 5 mg i dopiero odstawić aby uniknąć takich objawów. Lek może przedłużyć Pani nawet lekarz rodzinny.