Czy osoba z nerwicą lekową dobrze zrobiłam, że z powrotem zaczęła brać po całej tabletce Mozarinu?

Witam, Mam nerwicę lękową i mam pytanie. Przez 2 miesiące brałam mozarin 10 mg 1 tabletkę dziennie, potem lekarz zwiększył mi dawkę i zaczęłam brać mozarin 20 mg 1 tabletkę dziennie, ale przez pewien czas źle się czułam i przez 4 dni brałam połówkę mozarinu (20 mg), ale potem już dobrze się czułam i zaczęłam z powrotem brać całą tabletkę mozarinu 20 mg. Czy dobrze zrobiłam, że z powrotem zaczęłam brać po całej tabletce mozarinu?

Dzień Dobry Pani,

Wskazane, żeby dawkowanie leku konsultowała jednak Pani z lekarzem prowadzącym.

Z przesłaniem dla Pani tylko dobrego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam!
tzw. :samowolka" w leczeniu nie jest dobrym pomysłem, ale mieści się Pani w widełkach terapeutycznych escitalopramu (Mozarinu).
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.