Czy możliwa jest ciąża podczas minutowego seksu, gdzie żadna ze stron nie miała orgazmu?

Witam. Czy mozliwa jest ciąża podczas minutowego seksu, gdzie żadna ze stron nie miala orgazmu, a partnerka jest w 6 dniu okresu, i po stosunku miala jeszcze lekkie krwawienie. Dodam że jej dni owulacyjne są dosyć późno pp okresie

Dzień dobry!

Czas trwania stosunku ani orgazm nie jest kluczowy dla zapłodnienia. Zapłodnienie jest możliwe, jeżeli doszło do wytrysku nasienia wewnątrz pochwy lub ewentualnie do stosunku bez wytrysku, w związku z plemnikami znajdującymi się w preejakulacie.

Pozdrawiam!