Czy możliwe jest kochać dwóch?

Witam. Moją przyjaciółkę zostawił narzeczony po 12 latach. Ale kiedy ona znalazła sobie kogoś nowego, on chciałby wrócić. I mimo, że jest teraz szczęśliwa, wciąż tęskni za swoim eks. Zastanawia się czy dać mu jeszcze szanse. Strasznie ją to dręczy. Czy możliwe jest aby kochała obu? Jak mogę jej pomóc?

Ważne, żeby zostawiła jej Pani wybór. Być emocjonalnie blisko, przyjmować to, co przeżywa, jeśli zapyta- wyrażać jasno swoje zdanie (niezależnie, jakie ono jest), ale jednak decyzje pozostawiać przyjaciółce. Bo to ona poniesie konsekwencje swoich wyborów.