Czy możliwe jest odtworzenie paznokcia?

Całkowity brak paznokcia u stopy. Czy jest możliwość doklejenia protezy bądź sztucznego paznokcia do gołego łożyska? Jakiś czas temu w wyniku urazu mechanicznego odkleił mi sie cały paznokcieć z palucha u stopy. Zważyszwszy na to, że od bardzo długiego czasu zmagam sie z różnymi problemami właśniego tego paznokcia (uszkodzone łożysko i ciągłe złamania) to boje się, że paznokieć nigdy nie odrośnie nawet do 1/3 długości, która jest wymagana do zakwalifikowania paznokcia do dobudowy sztucznej protezy paznokcia techniką Greppmayr. Co mogę zrobić w sytuacji jak nie odrośnie i do jakiego specjalisty powinnam się zgłosić?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę zgłosić się do lekarza dermatologa, po badaniu lekarz zaleci dalsze postępowanie.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.