Czy możliwy jest brak rozwoju płodu?

Byłam na usg w 7tc serduszko biło dzidzia rosła pani powiedziała że wydaje się jej że jest młodsza o 5 dni. I umówiła nas po 4 tyg na kolejne - na dziś. Powinien to być 11tc. I okazało się ze serduszko nie bije. Dzidzia ma 3.4cm i nie widać nigdzie przepływu krwi. Czy może to być jednak błąd? Może tam jednał serduszko być?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtórzyć badanie dla własnego spokoju ale niestety Tak czasami się zdarza