Czy można kochać dwie osoby na raz?

Kochanie dwóch osób na raz? Byłam z chłopakiem dwa lata rozstaliśmy się, ponieważ się nam nie układało.. Obwiniam za to siebie, ponieważ zdradziłam go. On w późniejszym czasie był z inną, aby zrobić mi na złość wróciliśmy do siebie, lecz pod koniec września powiedzieliśmy sobie koniec. Nie mieliśmy kontaktu przez około 2 msc przez ten czas zdążyłam kogoś poznać i zaczęłam żywić do niego uczucie. Wydaje mi się, że zaczęłam kochać tą drugą osobę, lecz pojawił się mój były wtedy wszystko wróciło 2x mocniej będąc z nową osobą cały czas myślałam o tej 1. Gdy stara miłość znów zawitała nie mogę przestać o nim myśleć, lecz chciałabym walczyć o tą nową.. Aby zacząć nowy rozdział. Spotkałam się wczoraj z byłym i spędziliśmy razem noc.. Mam straszne wyrzuty sumienia, ponieważ powiedzielismy sobie, że za sobą tęsknimy i on wciąż mnie kocha, ale balby się wrócić, bo myśli że znów bym go zdradziła.. Nie wiem co robić jestem absolutnie rozschwiana emocjonalnie. Mam do siebie ogromne pretensję i myślę, że jestem do niczego.. Co mam robić?

Z opisu wynika, że jest Pani na rozdrożu i nie wie Pani co zrobić, a najchętniej zatrzymała by Pani obu.
Myślę, że żadna z tych miłości nie jest jeszcze dojrzała i stuprocentowa. Ma Pani dopiero 20 lat więc niech się Pani może
jeszcze rozejrzy.
Pozdrawiam serdecznie