Czy można usunąć 4 ósemki na raz?

Witam, mam pytanie do Lekarza Dentysty a mianowicie mieszkam w Niemczech i po konsultacji dentystycznej otrzymałam wiadomość, że posiadam 4 ósemki do wyrwania (są w dziąśle ani jedna się nie wybiła) jutro mam umówioną wizytę u Chirurga i skierowanie na usunięcie wszystkich 4 ósemek. Czy to jest dobry pomysł żeby usunąć je wszystkie na raz jak to się odbywa bo mam strasznego stresa. Z poważanie Ania

Bez oceny RTG porada jest nieprecyzyjna.Nie ma takich wskazań medycznych żeby na jednej wizycie usuwać cztery zatrzymane ósemki.Osobiście odradzam - wystarczy usunąć jedną.