Czy można wyleczyć padaczkę pourazową?

witam,mam padaczke pourazową od dwóch lat.Czy jest w ogóle na wyleczenie się z tej choroby.Na początku tj.po trepanacji czaszki miałem raz na półtora miesiąca atak,teraz po dwóch latach ataki mi się zmniejszają,ostatni miałem trzy miesiące temu.Leki cały czas przyjmuje nie pije alkoholu i nie pale papiersów.Czy jest szansa na wyleczenie,wcześniej nie miałem żadnych napadów,proszę o odpowiedż z góry dziękuje.

Witam Pana Serdecznie,

Z Pana opisu wynika, że objaw ulega systematycznemu wygaszaniu, co może wskazywać na tendencje w kierunku wyleczenia.

Pomocnym bardzo jest Pana prozdrowotny styl życia.

Życzę Panu tylko pomyślności,
Irena Mielnik-Madej