Czy można zajść w ciążę po stosunku w bieliźnie?

Witam, uprawialismy petting z dziewczyna obije bylismy w ubraniach ja majtki, spodnie ona majtki spodnie wykonywalismy ruchy jak podczas normalnego seksu, no i stalo sie byl wytrysk, sperma przemokla prze majtki i spodnie, czy jest ryzyko ciazy?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest praktycznie zerowe.

Ryzyko zachodzi wyłącznie gdy mokra sperma dostanie się bezpośrednio w drogi rodne kobiety. Bielizna jest skuteczną barierą. Plemniki nie potrafią się przedostać przez materiał, zwłaszcza gruby jak u spodni. Ryzyko ciąży w tym przypadku jest więc bliskie zeru.