Czy niezbędna jest operacja zatok?

Prosze o informacje czy niezbędna jest operacja zatok: Rozpoznanie po Tomografie zatok: Obustronne polipowate zgrubenia błony śluzowej zatok szczęckowych do 15mm. Obustronne zgrubienia błony śluzowej komórek sitowych wszystkich pięter także w okolicach lejków które są niedrożne. Polipowate masy rozciągaja siedo jamy nosa po lewej stronie, cechy obturacji. polipy wpuklaja sie do nosogardła. Kompleksy przewodowo-ujściowe niedrożne. Zachyłki klinowo sitowe drożne.

nigdy nie leczę i nie wyrokuję, tak jak każdy dobry laryngolog, chirurg głowy i szyi na podstawie opisu radiologa. ich opisy są czasami diametralnie różne od naszych. udaj się więc do dobrego klinicysty, chirurga głowy i szyi w Łodzi. To dobry ośrodek kliniczny.