Czy odstępstwo od diety musi oznaczać przytycie?

Witam serdecznie !! Mam pytanie odnośnie pożywienia, a dokładniej chodzi mi o "mały grzeszek" ... Od paru miesięcy byłam na niskokalorycznej diecie odchudzającej. Nie tknęłam w tym czasie ani grama słodyczy, nawet kostki czekolady, czy cukierka. Zupełnie nic. Herbaty także nie słodziłam. Jedyne cukry spożywane to z owoców. Jeżeli po tym czasie zjem od czasu do czasu czekoladę, batona, czy nawet kebaba, ale to na prawdę raz na miesiąc to, czy znowu przytyję ?

Witam. Jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych i będzie to "mały grzeszek" raz na dłuższy okres czasu np. miesiąc, to nie powinna Pani przytyć.
Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska