Czy osoba z mikro zwapnieniem po operacji usunięcia wodniaka będzie czuła się dobrze?

Witam mam 36 lat i rok temu stwierdzono u mnie mikrozwapnienia w lewym jądrze dotego mam też wodniaka 10 mm po operacji powrozka nasiennego (12 lat temu).od pewnego czasu odczuwam ból ale nie zawsze. Usg powtarzam co pół roku zwapniena raz są liczniejsze a raz jest ich mało. Mam wyznaczony termin na operacje wodniaka metodą Wilhelma czy coś takiego. Czy po operacji będzie wszystko ok czy mogą te zwapnienia w czymś przeszkodzić? Bardzo się boję. Proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Mikrozwapnienia w jądrach mogą np oznaczać uszkodzenia kanalików plemnikotworczych itp
I sadze ze wskazana jest dalsza diagnostyka
Proszę kierowac się zaleceniami lekarza badającego