Czy owulacja. może być przy tak niskim endometrium?

Dzień dobry, Staram się z mężem o dziecko miesiączka była 7.05 cykle mam bardzo nieregularne bo mam insulinoodpornosc przyjmuje leki przestrzegam diety przez 2 dni pojawiały się u mnie niteczki krwi ze ślubem byłam na usg wczoraj tj.31.05 i na nim wyszło, że endometrium ma 3 mm i wszystko jest ok;/ w takim razie rozumiem ze jestem przed owulacja? Ale skąd w takim razie te plamienie? Czy owulacja jednak może być przy tak niskim endometrium?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zależy o jakiej dokładnie dacie mówimy. Na pytania odpowiadamy z niewielkim opóźnieniem dlatego nie jestem w stanie dokładnie odpowiedzieć na to pytanie.