Czy petting może opóźniać miesiączkę?

Witam Nurtuje mnie pewna kwestia ginekologiczna i nigdzie nie znalazłam odpowiedzi. Niegdyś miałam niemalże regularne cykle miesiączkowe, co 28 dni przez 5. Odkąd zaczęłam uprawiać z chłopakiem petting okres zaczął występować co 32,33 dni, przeważnie 3,4 spóźniał, obecnie czekam na okres od 3marca a mamy już 11-sty, jest to 9 dni opóźnienia. Mam pewność, że nie jestem w ciąży, jednak jakoś podświadomie to w mojej głowie krąży. Także petting może opóźniać okres? Czekam na odpowiedź,wyjaśnienia :/

Piotr Pilarski

Petting nie, ale stres np. w postaci zamartwiania się ciążą może opóźniać okres.

Pozdrawiam.