Czy picie własnego moczu i spermy jest szkodliwe dla zdrowia?

witam mam takie pytanie czy picie własnego moczu i spermy jest szkodliwe dla naszego zdrowia czy pomaga nom to w czyms .bo slyszalem gdzies ze pomagaja ale nie wiem na co i chciałbym sie dowiedziec?? pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, nie jest to korzystne dla naszego zdrowia i nie zalecam takiego postępowania. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Nie raczej nie pomaga w niczym. I raczej się nie zaleca takiego postępowania.