Czy płód w brzuchu jeszcze zmieni pozycję?

Byłam na usg lekarz nic nie mówił że mam za dużo wód plodowych Ale jak czytałam to normy są do 20. A ja mam napisane na wynikach usg ilość płynów owodniowych MVP 30cm, prawidłowy. Jestem w 32tyg ciazy czy nie jest ich czasem za dużo to nie wielowodzie? Pomiary maluszka BPD 82mm FOD 101mm HC 287.1mm AC 262mm FL 58mm przypuszczalna masa płodu 1773.1g, 1737.22g. Położenie płodu podluznie miednicowe czy maluszek jeszcze zmieni pozycje? I co oznacza lokalizacja łożyska ściana przednia ?

Lek. Tomasz Budlewski

dziecko jeszcze może zmienić pozycję. co do ilości wód płodowych proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.