Czy po Amisanie się tyje?

Witam! czy po Amisanie sie tyje? mój lekarz psychiatra przepisał mi wlasnie ten lek. Od dawna borykam sie z nadwaga, chciałbym schudnąć, a jeśli on doda mi jeszcze pare kilogramów to juz całkowicie sie załamie. zalecana dawka to 50 mg na dobę. pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz.

Lek. Paweł Szadkowski

Lek ten może powodować działanie niepożądane w postaci zwiększenia masy ciała. Ale nikt nie jest w stanie przewidzieć, czy akurat u Pana takie działanie niepożądane wystąpi.