Czy po leku Mizodin może występować złe samopoczucie?

Od kilku lat cierpię na drżenie samoistne głowy rodzinne, do tej pory stosowałam propranolol, teraz jednak lekarz zamienił mi ten lek na mizodin /1/4 tabl. na noc/. Przeczytałam na forum, że ten lek jest stosowany rzadko i że wiele pacjentów uskarża się na złe samopoczucie po jego zastosowaniu. Proszę o poradę w tej sprawie Ewa lat 67

Lek. Paweł Szadkowski

W charakterystyce produktu leczniczego opisywane jest czeste występowanie senności i apatii, jako działania niepożądane leku, zwłaszcza na początku terapii. Może Pani zgłosić ten fakt lekarzowi prowadzącemu i skonsultować dalszą terapię.