Czy po operacji żylaków stosuje się leki?

jestem po operacji klasycznej zylakow, nie dostalam zadnych lekow, czy tak powinno byc?

Witam , mam za mało danych o zakresie , przebiegu , wyniku operacji - nie mogę powiedzieć nic autorytatywnego! Wydaje mi się jednakowoż , że jeśli operator nie zalecił żadnych leków - to nie były one potrzebne! z.żurawski

Niezbędne są rajstopy uciskowe. Zalecenia od lekarza prowadzącego. Proszę umówić się na wizytę, jeżeli nie zapytała Pani przy wyjściu.

Co najwyżej zastrzyki przeciwzakrzepowe w dawce profilaktycznej 1 raz dziennie przez 10 dni. Pończochy uciskowe o II stopniu kompresji 4 tygodnie. Innych leków nie potrzeba.