Czy pomyłka przy zażywaniu leków może mieć negatywny wpływ na rozwój ciąży?

Witam.. jestem w 3 miesiącu ciąży bliźniaczej, przyjmuje preparat pregna plus oraz duphaston 2xdziennie ... od kilku dni omyłkowo brałam również preparat pregna 2xdziennie , czy może to mieć negatywny wpływ na dzieci?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Pregna jest to suplement diety. Przyjmowanie większej ilości dawek nie powinno negatywnie wpłynąć na przebieg ciąży. Pozdrawiam.