Czy porażenie prądem z lampek choinkowych wymaga wizyty na SOR?

Witam dziś mnie złapał prąd jak zakładałem lampki na choinkę odrzucił mnie serce kuje karetka przyjechała tylko saturacje sprawdzili i powiedzieli ze jest dobrze że nic mi nie będzie proszę o poradę czy mam iść na oddział ratunkowy czy niema potrzeby słabo mi jest

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeżeli odczuwana jest słabość to warto udac się na SOR