Czy powinnam podać miesięcznemu dziecku witaminę D?

Witam.chcialam zapytac czy powinnam podawc 1miesiecznemu dziecku witamine d?mieszkam w anglii i jest to odradzane przez lekarzy.dziecko ma ciemiaczko 2cm na 2cm.karmie piersia i biore witaminy.co robic?prosze o porade?

ależ oczywiście!!! koniecznie podawać 1 kroplę Vigantolu , najnowsze opracowania naukowe zwiększyły dawki zalecane dzieciom, młodzieży i dorosłym. W Anli Vit. D3 powinno zażywać się całe życie z wyjątkiem okresu letniego jeśli wystawiamy się chociaż 20 minut na działanie Słońca (bez filtra UF !!)