Czy powinnam schudnąć?

Część mam na imię Paulina bardzo się martwię bo wydaje mi się że za dużo ważę. Niedługo będę miała 14 lat ważę 47 kg przy wzroście 157 cm. Proszę pomóżcie mi :(
KOBIETA ponad rok temu

Paulino,

Twoje BMI wynosi 19,1 i odpowiada wartości około 50m centyla. Twoja masa ciała jest idealna. Nie masz się czym martwić:) Odżywiaj się zdrowo i nie zapominaj o codziennej dawce ruchu.

Pozdrawiam