czy poziom ALAT może wzrosnąć podczas ciąży?

Czy poziom alatu moze wzrosnąć podczas ciąży ?

Witam. Poziom enzymów watrobowych może, ale nie powinien znacznie wzrosnąć w czasie ciazy. Każde odchylenie od normy powinno być skonsuktowane z lekarzem.

Lek. MaĹgorzata Horbaczewska

Szanowna Pani - TAK.
Proszę, o kontolę krwi po okresie około 6 miesięcy po porodzie
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani / Pan wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.