Czy przy piciu dużej ilości wody można dojść do zaniku okresu?

Czy przy piciu dużej ilości czystej wody (niezmineralizowanej) może dojść do zaniku okresu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Picie, nawet dużych ilości, wody niezmineralizowanej nie wpływa na cykl miesiączkowy. Jeśli zatem nie ma Pani miesiączki, koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem w celu rozpoczęcia diagnostyki.