Czy przy tej nerwicy grozi mi zawał serca?

witam.cierpie na nerwice.oprocz przeskokow serca dokucz mi bol plecow i pieczenie w przelyku,biore bicocard relanium 2 MG i parogen 10 MG.wczesniej wystepowala tachykardia,choroba serca zostala wykluczona.czy grozi mi zawal serca?MAM 36 LAT CISNIENIE 111/87.

Szanowna Pani,

wskazane jest dla Pani wsparcie psychoterapeutyczne, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie