Czy przy zmianie pęcherzykowej AUS kat III trzeba podjąć się leczenia operacyjnego?

Dzień dobry, Piszę z próbą o poradę... Mam zmianę pęcherzykową AUS kat.III. z atypią o nieokreślonym znaczeniu, rozm. 0,86x1,65 ( poprzednia biopsja 0,83x1,75). Podjąć się leczenia operacyjnego czy postępować zachowawczo. Inf. dodatk. tyreocyty z cechami niewielkiego polimorfizmu z widocznym gdzieniegdzie delikatnymi bruzdkami i przejesnieniami, chromatyny leżące w płacikach, układach rozetkowych i grupach. W tle krew. Bardzo proszę o pomoc

Szanowna Pani, leczenie należy omówić z lekarzem prowadzącym, ja nie znam Pani przypadku. Leczenie operacyjne może być wskazane