Czy przyrost bety po 48 h jest prawidłowy?

Witam. Tydzien po spodziewanej Miesiączce (02.12 )zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny. Od 07.01 do 09.01 krwawiłam jak na miesiączkę i pojawił się niewielki skrzep. 10.01 miałam wizytę u ginekologa który nie zobaczył jeszcze ani zarodka ani pęcherzyka. (5 i 5 dni od ost miesiączki) tego samego dnia robiłam badanie beta hCG która wynosiła 227 natomiast 12.01-308,1. Czy przyrost bety po 48 h jest prawidłowy? Czy możliwe żeby w 5tc nie było jeszcze nic widać na usg?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak. jest to możliwe aczkolwiek.przyrost bety powinien być większy . proponuje powtórzyć badanie i koniecznie udać sie do ginekologa