Czy stosowanie leczenia psychiatrycznego może mieć wpływ na karmienie piersią?

Z moją partnerką (38 lat) mamy roczne dziecko. Ostatnio przez przypadek dowiedziałem się, że moja partnerka chodzi do psychiatry. Dodatkowo w domu znalazłem Sertagen 50mg. Próbowałem rozmawiać z nią na ten temat, ale ona stwierdziła, że to nie moja sprawa. Poczytałem trichę o tych lekach. Podejrzewam, że ona bierze te leki, a być może jeszcze coś innego. Ona nadal karmi dziecko piersią. Prowadzi też auto. Czy to bezpieczne? Czy mogę zrobić badanie krwi synowi. Od niedawna jest nadpobudliwy.

Lek. Tomasz Budlewski

Propknuje udac się z dzieckiem do lekarza pediatry i szczera rozmowę z partnerka