Czy podczas karmienia piersią są cykle bezowulacyjne?

Jestem mama rocznego dziecka. Od 7mc zycia córeczki wróciła mi miesiączka - 3 razy była regularnie po ok 32 dniach a ostatnio dopiero po 52 dniach. Staramy się z mężem o drugie dziecko. Czy powrót miesiączki jest równoznaczny z powrotem owulacji czy to nie ma związku i mogę mieć cykle bezowulacyjne? Dodam że córeczka nadal jest cały czas karmiona piersią lecz ograniczylam się tylko do karmienia z rana i na noc i jeśli się obudzi to w nocy także (zwykle jest to 1 raz)

Lek. Tomasz Budlewski

A obecnie jakiej długości są cykle? Sadze ze warto udac się do lek ginekologa